Oud besturen

Het 1ste bestuur (1995-1996)

Edith Dourleijn (Voorzitter)
Tamar Fischer (Secretaris)
Simone de Beer (Penningmeester)
Marlous Mulders (Commissaris Extern)

Het 2de bestuur (1996-1997)

Tijne Le Clerq (Voorzitter)
Tineke de Haas (Secretaris)
Marloes Mulders (Penningmeester)
Laura Middelhoven (Commissaris Extern)

Het 3de bestuur (1997-1998)

Froukje Cras (Voorzitter)
Esther de Ruyter (Secretaris)
Sjoerd van Welie (Penningmeester)
Judith de Ruyter (Commissaris Algemeen)

Het 4de bestuur (1998-1999)

Arnout van de Rijt (Voorzitter)
Antonia Verweij (Secretaris)
Pamala Wiepking (Penningmeester)
Annemarieke Schiere (Commissaris Algemeen)

Het 5de bestuur (1999-2000)

Jolanda Maas (Voorzitter)
Vesta Roosendaal (Penningmeester)
Wilko van Iperen (Secretaris)
Vivian Heijmans (Hoofd Buitenlandcommissie)
Freek Bijl (Hoofd Activiteiten- en Excursiecommissie)
Arnout van de Rijt (Hoofd Discussiecommissie)

Het 6de bestuur (2000-2001)

Vivian Heijmans (Voorzitter)
Daphne Baks (Secretaris)
Rense Corten (Penningmeester)
Margot Beimers (Voorzitter Activiteitencommissie)
Leonie van der Kruk (Notulist)
Richard Zijdeman (Webmaster)

Het 7de bestuur (2001-2002)

Leonie van der Kruk (Voorzitter)
Kristiaan Schuppers (Penningmeester)
Margot Beimers (Voozitter Activiteitencommissie)
Joan Muysken (Voorzitter Buitenlandcommissie)

Het 8ste bestuur (2002-2003)

Bas Ascha (Voorzitter)
Khristaan Schuppers (Penningmeester)
Melissa Knip (Activiteitencommissaris)

Het 9de bestuur (2003-2004)

Claartje Thijs (Voorzitter)
Felix Zwart (Vice-voorzitter / Commissaris Ontspannende Activiteiten)
Alexander van Verseveld (Penningmeester)
Bas Ascha (Commissaris Inhoudelijke Activiteiten)

Het 10de bestuur (2004-2005)

Felix Zwart (Voorzitter)
Tom Nuijen (Secretaris)
Martijn Hogerbrugge (Penningmeester)
Maaike Kokx (Commissaris Inhoudelijke Activiteiten)
Elleke van den Brink (Commissaris Ontspannende Activiteiten)
Ditza van den Hazel (Commissaris Ontspannende Activiteiten)

Het 11de bestuur (2005-2006)

Dennie van Dolder (Voorzitter)
Theo Nelissen (Secretaris)
Johan de Rooij (Penningmeester)
Miranda Visser (Commissaris Commissies)

Het 12de bestuur (2006-2007)

Saskia van den Berg (Voorzitter)
Junia Haumau (Secretaris)
Tim Immerzeel (Vice-voorzitter)
Leonard van ’t Hul (Penningmeester)
Maria-Louise Pieren (Commissaris Commissies)

Het 13de bestuur (2007-2008)

Maria-Louise Pieren (Voorzitter)
Tim Immerzeel (Secretaris)
Nico Verwoerd (Vice-voorzitter)
Leonard van ’t Hul (Penningmeester)
Merel Ooms (Commissaris Commissies)

Het 14de bestuur (2008-2009)

Laura Vonk (Voorzitter)
Aniek Julicher (Secretaris)
Tito Sixma (Vice-voorzitter)
Merel Ooms (Penningmeester)
Lisa Meurs (Commissaris Commissies)

Het 15de bestuur (2009-2010)

P1010560

Tessel Mentjox (Voorzitter)
Wing Fong Lai (Secretaris)
Daan Roozeboom (Vice-voorzitter)
Chris Bartman (Penningmeester)
Annelie Dijk (Commissaris Commissies)

Het 16de bestuur (2010-2011)

Tycho Wassenaar (Voorzitter)
Tessa van der Leij (Secretaris)
Michel Vergouwen (Penningmeester)
Marileen van Horne (Commissaris Onderwijs)
Daan Blom (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 17de bestuur (2011-2012)

Raoul Wanrooij (Voorzitter)
Merel van Herpen (Secretaris)
Nigel Kragten (Penningmeester)
Sabine van Sleeuwen (Commissaris Onderwijs)
Julia Penning de Vries (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 18de bestuur (2012-2013)

Lydia Stulen (Voorzitter)
Danique van der Burg (Secretaris)
Jaap Meijer (Penningmeester)
Floor van Baren (Commissaris Onderwijs)
Marijn Keijzer (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 19de bestuur (2013-2014)

19e

Kasper O’Brien (Voorzitter)
Merel Venhuizen (Secretaris)
Suzanne Lith (Penningmeester)
Jos Beeuwkes (Commissaris Onderwijs)
Britta van der Grinten (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 20ste bestuur (2014-2015)

20e

Bente van Logtestijn (Voorzitter)
Dominique Vink* (Secretaris)
Brigitte Huisman (Penningmeester)
Tessa Kievits(Commissaris Onderwijs)
Callum Lewis (Commissaris Extern en Beeldvorming)

*Heeft haar taken per 18 november 2014 neergelegd

Het 21ste bestuur (2015-2016)

21e

Marije Jochemsen (Voorzitter)
Iris Sophie Rook (Secretaris)
Tessa Koolen (Penningmeester)
Bart Kamperman (Commissaris Onderwijs)
Lisanne van der Werve (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 22ste bestuur (2016-2017)

Kopie van IMG_5714

Jesse Wijlhuizen (Voorzitter)
Sanne van Oort (Secretaris)
Cecille van den Akker (Penningmeester)
Martijn Pepers (Commissaris Onderwijs)
Hanne Kolner (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 23ste bestuur (2017-2018)

IMG_0197

Sannah Boersma (Voorzitter)
Leanka Bouman (Secretaris)
Daan Verkaik (Penningmeester)
Eline Wessels (Commissaris Onderwijs)
Arvid Torstensson (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 24ste bestuur (2018-2019)

Sophie Opdam (Voorzitter)
Jop Roeleven (Secretaris)
Boaz van den Berg (Penningmeester)
Michiel Burgers (Commissaris Onderwijs)
Raf Schuman (Commissaris Extern en Beeldvorming)

Het 25ste bestuur (2019-2020)

Jesse aan de Wiel (Voorzitter)
Bosse Klingenberg (Secretaris)
Merel Straver (Penningmeester)
Annemarijn Oudejans (Commissaris Onderwijs)
Philippe Schoenmakers* (Commissaris Extern en Beeldvorming)

*Heeft zijn taken per 15 november 2019 neergelegd wegens gezondheidsredenen

Het 26ste bestuur (2020-2021)

Lotte Kurvers (Voorzitter)
Amy Smink (Secretaris)
Tessa van Koppen (Penningmeester)
Quinte Boven (Commissaris Onderwijs)
Miquel Claase (Commissaris Extern en Beeldvorming)